slovak english german

obchodná činnosť

Predaj mechanických upchávok

Spoločnosť ROTANEO sa zaoberá predajom mechanických upchávok a priemyselných tesnení. Okrem predaja sa spoločnosť zaoberá repasiami a návrhmi mechanických upchávok v atypickom prevedení. Hlavnú skupinu zákazníkov tvoria priemyselné podniky a veľkoodberatelia z oblasti energetického, chemického, petrochemického, papierenského a farmaceutického priemyslu.

Mechanické upchávky:

  • jednopružinové s O-krúžkom : jednoduché mechanické upchávky s jednou pravo alebo ľavotočivou pružinou (vždy iba pre jeden smer otáčania hriadele)
  • jednopružinové s gumovým mechom: jednoduché mechanické upchávky s gumovým mechom, nezávisí na smere otáčania
  • jednopružinové neodľahčené: jednoduché mechanické upchávky vhodné do bežných čerpadiel. Na prečerpávanie vody, kalov a tekutín obsahujúce abrazívum alebo bez abrazíva. Vhodné do chemického priemyslu
  • viacpružinové: jednoduché mechanické upchávky sú nezávislé na smere otáčania
  • bazénové: mechanické upchávky vhodné do bazénových čerpadiel
  • cartexové : kazetové upchávky s preplachom quench /-QI,QO/, tlakovým preplachom /-BI,BO/

Zabezpečujeme mechanické upchávky do všetkých typov čerpadiel na trhu - KSB, LOWARA, EBARA, ALFA-LAVAL, FRISTAM, WILO, SULZER, ABS, A.P.V., FLYGT, FRISTAM, GRUNDFOS, HIDROSTAL, HILGE, SARLIN, INOXPA, ...

Neoddeliteľnou súčasťou predaja mechanických upchávok je schopnosť dodávať zákazníkom náhradné diely do upchávok v čo najkratšom čase a to z dôvodu existencie skladových zásob najdôležitejších komponentov upchávok.

Rotaneo, s.r.o.
Družstevná 528/24
956 11 Ludanice
SLOVAKIA

tel.: +421 38 53 19 880
fax.: +421 38 53 19 881
e-mail: rotaneo@rotaneo.sk

ODOSLAŤ
Ďakujeme. Budeme Vás kontaktovať.
© 2018 ROTANEO, s.r.o. Created by binary.sk. All rights reserved.