slovak english german

o nás

ROTANEO s.r.o vznikla začiatkom roka 2015 zlúčením spoločností ROTARET s. r. o. a Retineo s.r.o.

Firma ROTARET s.r.o. bola založená v roku 1997 a zaoberala sa predajom a repasiami mechanických upchávok a výrobou náhradných dielov na mechanické upchávky.

Spoločnosť Retineo s.r.o. ako výrobca technickej keramiky je na trhu od roku 2006 (jej predchodcom bola v rokoch 2000 až 2006 spoločnosť BORSTELA s.r.o.).

Zlúčením obidvoch spoločností vznikla dynamicky sa rozvíjajúca výrobná a obchodná firma, ktorá vyniká svojou flexibilitou, krátkymi dodacími termínmi, konkurenčnými cenami a inovatívnymi postupmi vo výrobnom procese. Svojim prístupom zameraným na spokojnosť zákazníkov sa spoločnosť presadila nielen na domácom trhu, ale dodáva svoje výrobky stálym zákazníkom v mnohých krajinách Európy a Ázie.

V roku 1999 naša spoločnosť ako jediná na Slovensku začala s výrobou siliciumkarbidových výrobkov. Výrobou tohto materiálu, ktorý patrí medzi najkvalitnejšie keramické materiály vyznačujúce sa vysokou tvrdosťou, odolnosťou voči opotrebeniu a použiteľnosťou v širokom spektre pracovných médií sa firma zaradila medzi popredné výrobné spoločnosti so širokou paletou výrobkov pre klzné a tesniace aplikácie.

Hlavný výrobný program spoločnosti ROTANEO je nasledovný:

  • Výroba siliciumkarbidových tesniacich krúžkov
  • Siliciumkarbidových axiálnych a radiálnych klzných ložísk
  • Siliciumkarbidových horákov a trysiek pre energetický priemysel
  • Výroba náhradných dielov na mechanické upchávky rôznych výrobcov
  • Výroba komponentov upchávok na základe požiadavky zákazníka
  • Návrh konštrukčného riešenia upchávkových uzlov

Spoločnosť ROTANEO s.r.o vlastní samostatné výrobné a kancelárske priestory. Vo výrobnej časti sa nachádzajú vypaľovacie a infiltračné pece, sústruhy, brúsky, CNC zariadenia, otryskávacie zariadenia, rezačky, lapovacie a leštiace zariadenia.

Ku každému zákazníkovi pristupujeme flexibilne a zodpovedne – krátkymi dodacími lehotami a konkurencieschopnou cenou. Konzultácie so zákazníkom sú pre nás samozrejmosťou. V našej spoločnosti prechádza každá zákazka výstupnou kontrolou kvality a k sprievodnej dokumentácii je pripojený výstupný protokol o meraní.

Kliknutím na tlačidlo 'Odoslať' súhlasím s podmienkami GDPR

Rotaneo, s.r.o.
Družstevná 528/24
956 11 Ludanice
SLOVAKIA

tel.: +421 38 53 19 880
fax.: +421 38 53 19 881
e-mail: rotaneo@rotaneo.sk

ODOSLAŤ
Ďakujeme. Budeme Vás kontaktovať.
© 2018 ROTANEO, s.r.o. Created by binary.sk. All rights reserved.