slovak english german

obchodná činnosť

obchodná činnosť

Obchodná činnosť sa zameriava na oblasť repasie a dodávok príslušenstva vákuových pecí, predaj trysiek na otryskávanie a predaj a repasiu mechanických upchávok.

Program repasie vákuových v pecí zahrňuje výrobu a výmenu všetkých opotrebovaných dielov, pričom v kooperácii zabezpečujeme kontrolu netesností vákuových pecí a ich odstránenie, kalibráciu pracovných regulátorov, termočlánkov, opravy a výmenu nedostatočnej tepelnej izolácie, kompletné vyčistenie a nátery pece, montáž náhradných dielov.

Pre predúpravu tryskaním máme na sklade široký sortiment trysiek, ktoré ponúkame v troch rôznych prevedeniach: z bórkarbidového materiálu, silíciumkarbidového materiálu a wolfrámkarbidového materiálu. Ponúkame rôzne typy a druhy, ale i výrobu atypických trysiek podľa požiadaviek zákazníka s možnosťou zakúpenia tesnenia a držiakov z nylonového materiálu.

Spoločnosť ROTANEO s. r. o. sa venuje obchodovaniu a opravám mechanických upchávok už takmer 20 rokov. Vzhľadom na zložitosť problematiky mechanických upchávok a naše dlhoročné skúsenosti poskytujeme odborné poradenstvo pri ich aplikácii. Vypracujeme návrh, dodávku nových resp. opravy opotrebovaných mechanických upchávok, náhradu opotrebovaných častí. Samozrejmosťou sú štandardné garancie na kvalitu práce a materiálu, správnosť konštrukcie dodaných dielov pri zachovaní doporučených postupov montáže, prevádzky a skladovania dielov.

Rotaneo, s.r.o.
Družstevná 528/24
956 11 Ludanice
SLOVAKIA

tel.: +421 38 53 19 880
fax.: +421 38 53 19 881
e-mail: rotaneo@rotaneo.sk

ODOSLAŤ
Ďakujeme. Budeme Vás kontaktovať.
© 2018 ROTANEO, s.r.o. Created by binary.sk. All rights reserved.